• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Облека За Кучиња Зимски Тимови Комбинезони За Миленичиња Полиестер Памук Облека За Кучиња Зимски Тимови Палта За Ладно Време За Кучиња

Облека За Кучиња Зимски Тимови Комбинезони За Миленичиња Полиестер Памук Облека За Кучиња Зимски Тимови Палта За Ладно Време

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Облека За кучиња Зимски Тимови Комбинезони За Миленичиња Облека Од Полиестер Памук Облека За Кучиња Зимски Тимови Палта За Ладно Време Спецификација : Тип На Артикал : Зимска Облека За Кучиња Материјал : Список На Пакувања Од Полиестер памук : 1 Х Зимска Облека За Кучиња Забелешка : сите податоци се мерат рачно, а има одредени грешки во резултатите од мерењето. Полиестерски памук : зимската облека За Кучиња е изработена од одличен полиестерски памучен материјал, мека и удобна за нега на кожата на вашето домашно милениче. Внатрешен и НАДВОРЕШЕН : топол дуксер За Кученца е погоден за внатрешни и надворешни активности за спречување на изгореници од сонце. Привлечната боја ќе го направи вашето куче поубаво. ЗАШТИТА НА КОСАТА : топлото палто на Кучето избегнува оштетување на косата и опаѓање на косата на кучето, спречува крлежи и семиња од растенија да се држат до косата на кучето и ја одржува просторијата чиста.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ