• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Волфрам Еднорог Пегаз Коњ Суштество Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат 18к Розово Злато Чекор Наклон Раб Бранеа Полиран

Волфрам Еднорог Пегаз Коњ Суштество Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат 18к Розово Злато Чекор Наклон Раб Бранеа Полиран

 
DEN 398.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставниот, но стилски дизајн вклучува закосени рабови и ја покажува Позлатената Роза Од 18к. Идеален за дами, момчиња, па дури и за вашиот специјален крал. Ние ги носиме сите големини, вклучително и половина големина, или за жени или за мажи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ