• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Спајдерела женски возрасни Ноќта на вештерките се облекуваат во улога на улоги костум

Спајдерела женски возрасни Ноќта на вештерките се облекуваат во улога на улоги костум

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој зачудувачки костум на Спадерела е сигурен дека ќе ве направи најнесилен гостин на забавата. Осум очи, нозе и огради не се вклучени. Карактеристики Елегантен фустан, јака и нараквици Спајдерела женски костум за возрасни : Вклучува фустани и нараквици. Материјал : Полиестер и најлон. Грижа : Избришете чиста со влажна крпа; Не бели; Не железо; Не исушете чисто. Големина : возрасни жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ