• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пар за автомобилска лента за седиштето подлога за одвојување црвена црна црвена црвена боја

Пар за автомобилска лента за седиштето подлога за одвојување црвена црна црвена црвена боја

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа покривка на безбедносниот ремен е погоден за повеќето автомобил, SUV, камион. Изработено е од висококвалитетен најлон и неопрен материјал, мека површина и дише, обезбедува значителна количина на удобност. Лесен за употреба и можете да го инсталирате за неколку секунди, само завиткајте ги околу лентата за безбедносниот ремен. Спречете го триењето на облеката и предизвикувајќи пилинг на ткаенини. Нема да изгуби боја, не треба да се грижите дека ќе ја обои облеката. Подлогата за безбедносен ремен е дизајнирана да одговара на повеќето видови на безбедносен појас за автомобил. Белешка : Дозволете разлика од 1-2 см поради рачното мерење. Ве молиме, проверете дали точната големина на капакот на безбедносниот ремен се вклопува за вашиот појас пред да го купите. Пар, автомобил со седиштето на седиштето, подлога за одвојување на црвен црн материјал : Неопрена, најлон. Рамна големина : 21 x 16cm/ 8.3 "x 6.3" (L*W). Погодна ширина на лентата : 6 CM/ 2.4 ". Боја : црвена, црна. Содржина на пакет : 2 x капакот на безбедносниот ремен на автомобилот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ