• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Софија заплашува од Софија Вергара, женски корсет бут, заштитени

Софија заплашува од Софија Вергара, женски корсет бут, заштитени

 
DEN 159.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Поранете ја вашата фигура со едно парче фондација. Додадете го овој косемски ковчег од софија интимира со предно борење и дизајн инспириран од корсет што ја обликува половината додека останувате цврсто на место-добро се тркалаат и стискаат! Целосно обложена со мрежа за да се изедначи и скулптурира за беспрекорен изглед под облеката, овој бут-шапер е направен во свиленкаста мека сатенска ткаенина за елегантна завршница. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара достапна само на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Realza tu figura con una sola prenda. Añade Este Corset Btigh Shaper de Sofia Intarmate con un deseño фронтален инспирадо un un coré que da forma a tu cintura mientras se mantiene en su lugar, ¡adió a los rolitos y pelizcos! Totalmente forrado con malla para suavizar y esculpir y darte un aspecto беспрекорен Бајо ла Ропа, Есте Моладдер де Муслос Ест Хехо Ен Ун Теџидо де Тејн Суаве Комо Ла Седа Пара Ун Акабадо Елеган. De la Exclusiva Colección Sofia Vergara Intaimes Disponible Solo en. Материјал : 72% најлон/28% спандекс/72% Nailon/28% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla S. Покриеност : Full/Completo. Ниво на поддршка : фирма/фирма. Подигање : Висок пораст/Тиро Алто. Затворање : Повлечете стил/влечење на Естило. Карактеристики : лагер за памук густи за дишење; меки детали слични на бонуси однапред; злобно лого на логото на грбот; Еластична на отворите на половината и нозете/Refuerzo de Algodón Para Una градоначалник Транспирабилидад; suave detalle en la parte delantera; Лого де Ојо Турко en la parte trasera; Elástico en la cintura y en las aberturas de las piernas . женски корсет бутовите од бутовите од софија интимираат. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ