• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
-Фло комплет за единечна рачка и туш, четкан никел

-Фло комплет за единечна рачка и туш, четкан никел

 
DEN 14244.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој комплет за када и туш има четкан никел финиш. Линијата има модерен дизајн со елегантни рачки и криви направени со најдобра комбинација на квалитет и вредност. Овој комплет TRIM има единечна рачка на рачката, тој е практичен и привлечен и ќе надополнува широк спектар на декор на бања. Сетот за туширање доаѓа со месинг за туширање и раздвојување на дивертер. Завршувањето на четканата никел се спротивставува на флацирање и корозија. Овој комплет е одобрено во согласност со законот за водечки закон, UPC и NSF. Ги исполнува критериумите на ЕПА. Конструирана со метална рачка на рачката и четкана никел завршница за традиционален стил. Комплетот вклучува : единечна поставка 4 внатре. Елегантен дизајн со една рачка со криви за модерен изглед. Компатибилен со EZ-Flo Versitech Valve. Доставува стапка на проток од 1,8 gpm.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ