• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Women'sенски Бела лесен грмушка

Women'sенски Бела лесен грмушка

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со секси, на тренд ракави и мека, слабеење на лепење на лесна обвивка, ова гушкање е додаток на сезоната. Доволно разноврсна за да се носи со најразлични фустани или одвоени, веднаш ја надградува секоја облека со снимка со современ стил. Тенок и мек, пар со карики за желки или обетки од лустер за забавна дневна забава, или вашите омилени убави столпчиња за дијаманти за вечер елеганција. Лесно е да се направи ова да изгледа свој за секоја пригода! Бидејќи е од 24/7 облека за удобност, знаете дека ова е исто така супер свилен и удобно. Тоа е машинско перење за ваша погодност и пакува како сон за патување. Бидете убави, со 24/7!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ