• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вонземјанин Маска Со Кејп Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

Вонземјанин Маска Со Кејп Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Канализирајте го вашиот внатрешен вселенски посетител со Оваа Маска За Ноќта на Вештерките За Возрасни Вонземјани со Наметка. Тој е морничав и сив и ви поминува преку глава, давајќи ви веродостоен изглед. Овој комплет за маски за вонземјани вклучува маска, јака и длабоко виолетова наметка. Додадете други додатоци за вонземјани (не се вклучени) во вашиот костим за да го комплетирате вашиот застрашувачки изглед надвор од овој свет.Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Маска За Ноќта на Вештерките За Возрасни Вонземјани Со Додаток На Наметка : Вклучува целосна маска над главата со јака обликувана со 12 скапоцени камења и прикачена наметка. Содржина на материјал : мешавина од поли-памук и латекс. Упатства за нега : чисто место. Возрасни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ