• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колаче Машина Месечината Торта Мувла Традиционален Кинески Стил САМ Декорација Торта Храна Одделение Пластични Кинески Круг Форма Дома

Колаче Машина Месечината Торта Мувла Традиционален Кинески Стил САМ Декорација Торта Храна Одделение Пластични Кинески Круг

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Лесно за чистење : заптивката може да се отстрани од сетот за колачиња за мувла за месечината. Површината на заптивката е мазна и без бруси, лесна за демулдирање и лесна за чистење. Прилагодлива висина : со вртење на копчето на рачката за прилагодување на висината на калапот, може да се направат колачи од месечината или бисквити со различна дебелина. Висококвалитетни материјали : Изработени од нерѓосувачки челик 304 и абс пластика за храна, еколошки, заштеда на енергија, здрава и безбедна. Издржлив и нелеплив. Различни модели : Тркалезни или овални за да изберете, различни стилови за да изберете, за да ги задоволите вашите потреби. Широк спектар на употреба : Погоден За правење десерти, храна, колачи од месечина, бисквити, колачи и бомби за капење. Пакетот Вклучува : . 1 Поставете Мувла За Месечева Торта. Спецификации : . Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик И Абс Храна Одделение Пластика. Боја : Бела. Големина : Прибл. 14х6 за см/5, 51х2, 36 инчи. забелешка : . 1.Ве молиме, дозволете грешки од 0-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 3.Други делови не се вклучени. Ви благодариме за разбирањето. сосема нов и квалитетен. Лесно за чистење : заптивката може да се отстрани од сетот за колачиња за мувла за месечината. Површината на заптивката е мазна и без бруси, лесна за демулдирање и лесна за чистење. Прилагодлива висина : со вртење на копчето на рачката за прилагодување на висината на калапот, може да се направат колачи од месечината или бисквити со различна дебелина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ