• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Деним на викторија К женски лиснат со станови на балерина со патент

Деним на викторија К женски лиснат со станови на балерина со патент

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пар на женски тексас на Викторија К со станови со патент балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар на „Викторија К“ со балерина станови додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Слип-он. Тексас материјал. Модерен патент низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ