• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ennенифер Пакстон Паркер „Роуз Парфум Втори“

Ennенифер Пакстон Паркер „Роуз Парфум Втори“

 
DEN 638.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.Уметник : ennенифер Пакстон Паркер Предмет : Сè уште начин на живот : Модерни и современи производски тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на кармин и лак за нокти. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Истакнати бои : бела, сива, розова, црвена, тен, црна светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.000 слики годишно. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Ennенифер Пакстон Паркер „Роуз Парфум Втори“ Арт. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ