• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
oneOone Памук Свила Средно Сина Ткаенина Батик Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк-QO

oneOone Памук Свила Средно Сина Ткаенина Батик Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк-QO

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Продадени во чекори од 1 Двор (40" или 100 см). Тип На Плетење : Обичен Ткаат. Грижа за перење : Суво Чистење / Гентална Машина За Перење Железо на Тивок оган. Секој редослед на едно печатење над 1 Двор ќе дојде во количина на максимална можна должина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ