• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Pacon Tru-Ray Градежна Хартија, lb Текст Тежина, 18, Magenta

Pacon Tru-Ray Градежна Хартија, lb Текст Тежина, 18, Magenta

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Тешка категорија 100% сулфит обоен со ддв со подолги, посилни влакна.Доволно цврсто за да се земе бодување, преклопување и виткање без пукање или кинење.Супериорниот отпор на избледување ги одржува проектите посветли подолго.Без киселина за архивски квалитет. 2пак Пакон Тру-Реј Градежна Хартија, 76 фунти Текстуална Тежина, 12 х 18, Магента, 50/Пакет (103032).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ