• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Волар Бар Крај Огледала За Хонда ЦБР РР

Волар Бар Крај Огледала За Хонда ЦБР РР

 
DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Висок квалитет 6061 Палка алуминиум мала тежина Бар Крајот Ретровизори (Лево И Десно Страни). Огледало (стакло) Спецификации : 3 инчи дијаметар конвексни стакло. Одговара на сите стандардни ретровизори од 7/8 инчи со внатрешен систем за стегање, овозможува инсталирање во краевите на шипката или стегање директно до повеќето краеви на шипката. Лесен За Инсталирање. Не се потребни дополнителни делови. Материјал : Палка Алуминиум Боја : Црна Компатибилен со : ХОНДА CBR 600 900 954 1000 RR Волар Бар Крајот Огледала За Хонда CBR600 900 954 1000 RR.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ