• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зувимк Машки Дуксери Екипаж, Машки Мек Кадифен Дуксер Со Врат На Екипажот Што Дише Пуловер Џемпер Сино, XXL

Зувимк Машки Дуксери Екипаж, Машки Мек Кадифен Дуксер Со Врат На Екипажот Што Дише Пуловер Џемпер Сино, XXL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Мажи Секојдневен Есенски Зимски Долг Ракав О Печатен Пуловер Дуксер Врвна Блуза Ситна Туника Топсезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Еез Машка Блуза ●Прилики+Удобните Материјали Се Многу Погодни за Плажа и Секојдневни, и јас ќе Ви се Допаднат. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Натпревар е Погоден За Пролет, лето, fall и Зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ