• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Камко Р. В. Тенда Де-Флапер Ма

Камко Р. В. Тенда Де-Флапер Ма

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Р. В. Тенда На камко Де-Флапер Макс е дизајниран да ја заштити вашата тенда ЗА Р.в. од скапи рипови и солзи, додека спречува бучно мавтање со ветер. Се одликува со стегач широк 8 инчи со меки држачи што не се заглавуваат што ја штитат ткаенината за тенди и може да се користат со просторија на екранот на место. Широките држачи помагаат тендите да бидат постабилни на ветер и дожд. De-flapper држи безбедно со кука и јамка прицврстувач ремени и ќе одговара на повеќето rv тенди. Производот е со димензии 8-инчи x 3-инчи x 2 q-инчи и е изработен од издржлив најлон со УВ СТАБИЛИЗАТОРИ. Ремените се хемиски отпорни и отпорни на ' рѓа. Количина : 2-пакување. Боја : Црна; Модел# : 42251 Ги Штити Тендите ЗА Р. в. : Ја Штити вашата тенда ЗА Р. в. од скапи искинувања и солзи додека спречува бучно мавтање со ветер. Држачи што не Се Венчаат : 8-инчни (W), држачите што не се венчаат не оставаат траги и ја штитат вашата ткаенина за тенди; може да се користи со просторија на екранот; Карактеристики : Широки држачи за одржување на тенди постабилни на ветер и дожд . Универзално Вклопување : одговара на повеќето тенди ЗА Р. в.; Се Држи безбедно со ремени за прицврстување на кука и јамка; Мерења : 8-инчи х 3-инчи х 2 € -инчи . Опсег на Работна Должина : 4-инчи до 6-инчи. Издржлива Конструкција : Изработена од издржлив најлон со УВ СТАБИЛИЗАТОРИ; отпорен на хемикалии и отпорен на ' рѓа . Количина : 2-пакет; Боја : Црна; Модел# : 42251.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ