• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен Тепих За Матри Решетки Од Разбој Бела Сива Боја 5 ' Кружен Геометриски Крајбрежен Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Уникатен Тепих За Матри Решетки Од Разбој Бела Сива Боја 5 ' Кружен Геометриски Крајбрежен Совршен За Трпезарија Влезна Соба

 
DEN 1682.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете ред и софистицираност во вашиот дом со колекцијата Матрични Решетки. Сложените геометриски обрасци и даваат на колекцијата Матрични Решетки несомнено модерна, високотехнолошка атмосфера, додека ладните сиви и блуз позајмуваат софистицираност и ја спречуваат да биде препотентна. Високиот 1/2" купот додава дополнителна удобност совршен за спална соба или дневна соба. Геометриски шарени слонова коска и сив килим. Машина направена со среден куп; тркалезна форма. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Килимот има дијаметар од 5 стапки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ