• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miaенски Carat Carat T.G.W. Овално се создаде розов сафир и карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен отворен изопачен прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Овално се создаде розов сафир и карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен отворен изопачен прстен

 
DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Отворен изопачен прстен. Создаден розов сафир исечен : овален.Овој комплетно детален мијабела создаден розов сафир и дијамантскиот отворен изопачен прстен е направен во блескаво сребро. Со исклучителна сјај и смела боја, овој прстен го прави совршен подарок за септемвриски родилници или за себе или за некој посебен во вашиот живот. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Јасност на дијаманти : I2-I3. Овој класичен прстен има овален, сет-сет розов сафир скапоцен камен (6 х 4мм) како централен камен, опкружен со 30 кружни, дијаманти поставени од г. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Овој блескав прстен е засилен со висок полски финиш и има уникатен и софистициран испреплетен дизајн. Направено во сребро. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Создаде розов сафир. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Септември родител. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Дијамант. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ