• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
И мали и големи момчиња со кои се појавуваат кошаркарски патики 2.0, големини 13-6

И мали и големи момчиња со кои се појавуваат кошаркарски патики 2.0, големини 13-6

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран со вонсудска разноврсност во умот, и 1 чипка кошаркарски патики за момчиња модернизираат старо училиште, ретро изглед со удобност да одговараат. Синтетичкиот горен обезбедува врвна безбедна поддршка и издржливост. Со комбинирање на спортски инспириран дизајн, овие повеќенаменски чевли со високи врвови помагаат да се провери играта во стилот на спортистот. Материјал : Полиуретан/полиестер горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Затворање на чипка за вклопување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; не-обележување на надворешната страна; Совршен за внатрешна и надворешна употреба. Кошарка за кошарка на мали и големи момчиња од и 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ