• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пионерската жена го лаже фустанот на вратот со кратки ракави, жени

Пионерската жена го лаже фустанот на вратот со кратки ракави, жени

 
DEN 287.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Без напор стилски, фустанот за вратот на пионерската пионер е оној стил на лизгање-на-и-одење на секоја девојка што му е потребна во својот плакар. Овој ласкав фустан А-линија го одржува случајно со патики или сандали или станува малку фустан со некои накит за изјава и клин-потпетици. Симпатична и удобна, ова е задолжително за сезоната. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета А-линија; 36 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте за лажичка; печатење на сите. Излез фустан од вратот за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ