• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пролетната обвивка на Трамон со горниот отскок на Махрус - Подлога за безбедност на замена за Trampolines Fit 48 Round Mini Rebounder Trampoline со нозе - црвена

Пролетната обвивка на Трамон со горниот отскок на Махрус - Подлога за безбедност на замена за Trampolines Fit 48 Round Mini

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ви нуди безбедна и долготрајна забавна инвестиција. Лесна инсталација : Нашата супериорна квалитетна подлога за брануваа бара само неколку раце да бидат инсталирани без напор во многу краток временски период.Донесете забава со отскокнување со пролетното покритие на Machrus Uper Bounce Mini Trampoline.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ