• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Fortnite - kiptoe wallид постер, 22.375 34

Fortnite - kiptoe wallид постер, 22.375 34

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој тренд меѓународен постер за fortид на Fortnite - Kiptoe е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Fortnite - Kiptoe Wall Poster Framed Trends Постерите имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ