• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЗА Сатурн СЛ 1999 - СВЕТЛО СИНА МЕТАЛИК 453г Кт База И Јасен Слој

ЗА Сатурн СЛ 1999 - СВЕТЛО СИНА МЕТАЛИК 453г Кт База И Јасен Слој

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден литар боја на база на уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • Еден литар основна боја на палто базирана на Уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Сатурн • СЛ1. 1999;2000;2001;2002. 453Г.СВЕТЛО СИНА МЕТАЛИК. Еден Квартен Основен Слој и Еден Квартен Проѕирен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ