• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Гранат Прстен

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Гранат Прстен

 
DEN 928.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Разубавете го прстот со суптилниот дизајн на овој сребрен прстен обложен со родиум. Прикажување на прекрасен скапоцен камен од црвен гранат од 0,7 cttw поставен на прекрасна шема. Совршен за секоја пригода или секојдневна употреба, овој прстен широк 2 мм е достапен во големина на прст 8.Метална Тежина : 1,76 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 8солидгемстоун Детали : Тип : Гранат Боја : Црвенокоса : Смарагдвиге : 0,7 цттввантити : 1 Поставување накит : Пронгвашата ставка пристигнува во бесплатна зелена боја Кутија за подароци Со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Скапоцен Камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ