• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инвикта Акула Хронограф Кварц Сино Бирање Машки Часовник 31869

Инвикта Акула Хронограф Кварц Сино Бирање Машки Часовник 31869

 
DEN 1058.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Сино бирање подобрено со скелетни раце со златен тон. Сино-обложена футрола од нерѓосувачки челик со сино-обложена лента од нерѓосувачки челик. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Преклопете Преку затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 52,5 мм х 11 мм. Бенд 30 мм х 8,25 инчи. Инвикта 31869 Акула Види. Часовници. Ронда Калибар З60 ФЕ. Акула. Унисекс, Возрасни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ