• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пријатно Огниште Fa017ta Мисија Стил Челик Камин Алатки

Пријатно Огниште Fa017ta Мисија Стил Челик Камин Алатки

 
DEN 3279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пријатното Огниште Fa217ta Mision style 5 Парче Камин Алатки - Wenge Финиш има тежок штанд со модерен дизајн и чисти линии кои го привлекуваат вниманието на фокусната точка на вашиот простор за живеење. Не само што ова парче го нагласува вашиот камин, туку вклучува и алатки кои ќе ви помогнат да се грижите за вашиот оган. Овие задолжителни предмети вклучуваат покер, лопата, четка за тампико и клешти, сите обложени во соодветна венге завршница што е убава колку што е издржлива.За GHP Groupghp Group создава електрични камини, додатоци, комплети за дневници и други опции за греење што се наоѓаат во домовите низ Америка. Со долгогодишно искуство и големо внимание на деталите, нивните производи ги надминуваат индустриските стандарди за безбедност, квалитет, издржливост и функционалност. Без разлика дали ја загревате просторијата или само правите релаксирачки сјај, Има производ Со Пријатно Огниште За БХП за вас. 5 комплет алатки за Компјутер вклучува покер, клешти, лопата, четка За тампико и држач за тешки работи. Издржлива челична конструкција. Венге финиш. Координира Со Екранот На Каминот На Мисијата, моделот FA017 SB (се продава одделно).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ