• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Империја Месинг Компанија CRD-FLEX-SPT-W Брзо Поврзување 9 Флексибилен Излив

Империја Месинг Компанија CRD-FLEX-SPT-W Брзо Поврзување 9 Флексибилен Излив

 
DEN 2879.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Феникс Славини е лидер во дизајнирањето на славини ЗА Р.в., произведен дом и морски пазари повеќе од 35 години. Сите производи се 100% фабрички тестирани и карактеристики Спин заварени Без олово Дурапро или месинг под тела. Доживотна гаранција. Замена брзо поврзување флексибилни излив за топла и ладна спреј-Далеку тела. Должина од 13,6 инчи. Бела пластика.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ