• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Патување Колекција Жени Кјаа Тру Удобност Пена Плетенка Ремен Платформа Сандали

Патување Колекција Жени Кјаа Тру Удобност Пена Плетенка Ремен Платформа Сандали

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сандалите на платформата Кјаа Од Колекцијата Патувања ќе ве одведат од секој свечен настан до убава ноќ на вечера со нивните отворени детали за квадратни прсти и ремени. Нивниот луксузен вегански дизајн од кожа и плетенка со повеќе ремени се само трик за подигнување на вашите омилени тимови. Како бонус, нивната влошка од 4 mm tru comfort и затворањето со лизгање ги прават без напор и удобни. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ