• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Летен Градиент Резервоар Врвот Чипка Без Ракави V - Вратот Секојдневен Стил Дами Камис Партија Улица Клуб Камизоли Дневна Облека

Женски Летен Градиент Резервоар Врвот Чипка Без Ракави V - Вратот Секојдневен Стил Дами Камис Партија Улица Клуб Камизоли Дневна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 29,5 см/11,61" Должина : 66см/25,98" Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 31см/12,20" Должина : 68см/26,77" Големина : Л Биста : 104см/40,94" Рамо : 32,5 см/12,80" Должина : 70см/27,56" големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 34см/13,39" должина : 72см/28,35" големина : xxl Биста : 112см/44,09" Рамо : 35,5 см/13,98" Должина : 74см/29,13" многу Кул за носење ,нов изглед сезона : летен пол : женска Прилика : лежерно е погоден за вашето секојдневно Носење женски моден резервоар врвен елек без ракави должина на ракавот : Врв од туника без ракави За Сите сезони. Резервоарот Блузи Лабава Одговара Основни Маици Плажа Блуза оваа жена лабава резервоарот блузи стил одговара со нозе. панталони. шорцеви.тексас и така натаму. Натпревар : Со Нашите Гроздобер И Секси Блузи Како Основа, Можете Да Фрлите Речиси Секое Дно И Додатоци, Како Што Се : Облека За Заштита Од Сонце, Хеланки, Фармерки И Плисирано Здолниште, За Да Создадете Уникатнаesетика. Идеално за жените да носат за секоја пригода како што се : јога, спорт, велнес, излегување, плажа, работа, канцеларија, клуб, одмор, забава или секојдневно секојдневно. [Повод] можете да носите блуза, јакни, исто така лесно да ја спарите со палто, фармерки, панталони во сите сезони. Женските летни резервоари без ракави со цврста боја се едноставни се елегантен дизајн за јога, танц, дневна долна облека, носење сон или носење социјални прилики. Може да се комбинира со различни стилови на облека, што го прави разноврсен додаток во вашата гардероба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ