• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Градските началници ss tee

Градските началници ss tee

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Началниците на Канзас Сити бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Графики за печатење на екран. Краток ракав. Увезени. Официјално лиценциран. Вратот на екипажот. Материјал : 100% памук. Бренд : Брендирани со фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ