• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хаски Метеоролошки Подни Облоги - 2-ри Ред-Форд Експлорер

Хаски Метеоролошки Подни Облоги - 2-ри Ред-Форд Експлорер

 
DEN 1183.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Ведербитер 2-Ри Ред Црни Подни Облоги (14761) Од Хаски Облоги Облоги. Овие цврсто поставени подни облоги обезбедуваат совршена заштита за подовите на возилата од вода, снег, сол, песок, кал и повеќето хемикалии. Патентираниот термопластичен материјал работи совршено арктички студ, како и тропска топлина. Високите усни ја одржуваат нечистотијата и водата додека не се исчисти облогата. Канал шема за одржување на нозете суви и чисти. Ставете Ја Природата цврсто на своето место. Солидните И спортски Подни Облоги на Метеоролошките Тепачи совршено се усогласуваат со контурите на вашето возење и нудат заштита од тепих што не може да се победи за што и да ве фрли природата. 2-Ри Седиште Кат Лагер. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2015-2019 ФОРД ЕКСПЛОРЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ