• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Доенче Девојка Кадифен Животно Лице Бањарка, Убава Слон, 0-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Кадифен Животно Лице Бањарка, Убава Слон, 0-Месеци

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Наметка Со Качулка За Бебиња Хадсон е изработена од супер мек, пријатен кадифен материјал за сушење и топло бебе после бања или базен. Нашата пријатна ткаенина ќе биде совршена наметка во која ќе го завиткате вашето бебе по пост-водени активности. Нашите детални дизајни на животински аспиратори сигурно ќе го направат времето за капење позабавно и авантуристичко. Хадсон Бебе Доенче Девојка Кадифен Животно Лице Бањарка, Девојка Ирваси, 0-9 Месеци е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Животно лице кадифен качулка бања облека. Направено со 100% кадифен корален руно ткаенина. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека за капење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ