• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Веоврбренд Надворешна Кутија За Складирање, Галон Водоотпорна Палуба За Церада Бо в Поцинкувана Рамка, Заштита Од Сите Временски Услови И Пренослив, За Кампување, ?

Веоврбренд Надворешна Кутија За Складирање, Галон Водоотпорна Палуба За Церада Бо в Поцинкувана Рамка, Заштита Од Сите Временски

 
DEN 2239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Галванизирана Рамка И Водоотпорен Јп и Повеќе Наклонет Наклон. Соберете За Неколку Минути. Обезбедете ви доволно место за чување перници за мебел на отворено, играчки на отворено, додатоци за базен и крпи за плажа. Ткаенина Материјал : Јп Церада. Оваа пренослива и лесна кутија за складирање може лесно да се пренесе насекаде. Капацитет : 230 Галон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ