• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уни-топка Они Ролери Топка Стап Боја-Базирани Пенкало, Сино Мастило, Микро, Десетина

Уни-топка Они Ролери Топка Стап Боја-Базирани Пенкало, Сино Мастило, Микро, Десетина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оникс Ролери Топката Стап Боја-Базирани Пенкало обезбедува долготрајна пишуваат. Одлично за употреба на јаглерод и повеќеделни форми. Лесно за држење мат црно буре спречува замор при пишување. Цврстата метална точка на ролери со обезбедува беспрекорно искуство со пишување. Специјален Тип Мастило : Боја-Базирани; Пенкало Стил : Стап; Мастило Боја( и) : Сина. Глобален Тип На Производ : Пенкала-Ролери Специјален Тип На Мастило : Стил На Пенкало Засновано На Боја : Боја На Лепење(и) : Тип На Блупен : Големина На Топчести Ролери : 0,5 Mmpoint Тип : Microfillable : Тип На Нотип : Тип На Конусен Зафат : Боја на Мазно Буре(и) : Снабдување Со Црно Матвидливо Мастило : Нокап Боја(И) : Клип За Црн Џеб : Да Продаден како 1 Дузина. Пенкалата за микро точки даваат уметнички интерес и лесни украси со свилено-мазно лизгање на пенкало. Практичниот џебен клип гарантира дека вашите омилени пенкала за микро точки се секогаш при рака. Ролери пенкало е добар избор за еко-свесни писатели бидејќи е направен од 73% пост - потрошувачки рециклиран материјал. Се одликува со џебен клип за практично носење. Безбедносен Лист Со Податоци. Пенкалата за ролери со микро точки од 0,5 мм имаат уни Супер Мастило што штити од вода, избледување и измама. Удобен, кружен дизајн на барел. Карактеристики киселина и архивски квалитет ролери мастило, што е корисно за важни документи кои треба да трае.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ