• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
23 90 1'.28 Беж полипропилен тркач килим

23 90 1'.28 Беж полипропилен тркач килим

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој килим е апстрактниот современ дизајн што го баравте. Рака избрана од природна и неутрална палета на бои, ова има прекрасно мешана мешавина од беж, зеленило, слонова коска и нијанси на кара. Оваа зачудувачка шема е сигурна дека ќе го привлече вниманието на целиот ваш гостин и ќе ги остави во страв. Материјал : Полипропилен. Боја : Беж. Собрана големина на производот : 1,28 во L x 108,00 во W x 156,00 во ч. Собрана тежина на производот : 78,91 lb.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ