• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бајт Легенда Пролет И Лето Лабава Памук И Линија Женски Дише Тенки Обични Харем Панталони

Бајт Легенда Пролет И Лето Лабава Памук И Линија Женски Дише Тенки Обични Харем Панталони

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Категорија на снабдување : Име На Ткаенина : состав на ткаенина од коноп : полиестер содржината на главните состојки на ткаенината : 51% -70% содржина на состојки за Обложување : 81% (инклузивно)-90% (инклузивно)Ставка Бр : хб-571494516437стил : облик на џеб : харем панталони должина : капри панталони дебелина : Тенок Извор на сликата : Вистински снимки Со список на модели година/сезона : Пролет 2021 година боја : бела, црна, темносина, портокалово црвена, овошно зелена, светло сива, беж, црвена роза, голема црвена, кафе зелена, светло сина, трева зелена, црвена тула големина : м,Л,xl,2xl,3xlage-соодветно : 18-24 години тип на стил : Патување со висок струк на женски панталони : Природен струк Уживајте Во Фабриката-Директна цена од производите на легендата за бајти. Надоместокот за испорака е 2,99 долари, без разлика колку предмети купувате. Услугата по продажбата е загарантирана.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ