• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „уметност деко железница Русија“ платно уметност од гроздобер колекција на јаболка

Трговска марка ликовна уметност „уметност деко железница Русија“ платно уметност од гроздобер колекција на јаболка

 
DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Гроздобер колекции на јаболка Училбење : Транспортен стил : Модерен производ Тип на минијатури од средниот век : Галерија-обвиткано платно Арт. Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Гроздобер колекција на јаболка „Art Deco Railroad Rumsia“ Canvas Art.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ