• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кајзеркрафт Умре-Бел 2.75 Х2

Кајзеркрафт Умре-Бел 2.75 Х2

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие челични матрици ќе пресечат картон, тенка иверица, филц, ацетат, лепливо платно за грб, шкурка, пена и многу повеќе. Kaisercraft Умре, Бел, 2.75 "x 2" : тие работат со речиси секоја машина за сечење што ќе собере нафора-тенки умира и сигурно ќе станат суштинска состојка во вашиот процес на изработка на хартија. Бел : еден 2-3/4" х 2" умре. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ