• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плажа куќа Тео Геометриски затворен простор на отворено Црвен крем, 8'6 12 '

Плажа куќа Тео Геометриски затворен простор на отворено Црвен крем, 8'6 12 '

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

За непосредно украсување на преуредување, оваа област килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Моќта се наomираше во Украина. Висина на купот : 0,20 ин. За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата. Отпорен на вода што го прави совршен за употреба на отворено. Ниту една подлога за поддршка, подлога за килими (продадено одделно) за да се избегне менување и лизгање. Вакуум (по можност еден без ритам) редовно и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. 100% полипропилен. Пакувањето и превозот на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим; Ставете го килимот на вашата област подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Достапно во повеќе бои и големини. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Овие килими со внатрешен двор се прават со употреба на предива за лесна нега за крајна отпорност на дамки, мувла и мувла и бледнеат од сонцето. Во живо подобро.Купувајте Safavieh на. Моделите може да се разликуваат малку според избраната форма и големина. Заштеди пари. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ