• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wynette by Valmont со целосна фигура за породилно градник за мека чаша-до големина 48F

Wynette by Valmont со целосна фигура за породилно градник за мека чаша-до големина 48F

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во удобно чувство каде и да одите со Wynette од страна на Valmont Soft-Cup Shior Gra. Доаѓа по ваш избор на боја и печатење за да можете да го добиете оној што најдобро одговара на вашиот стил. Градскиот градник за породилно овозможува лесен пристап до вашите гради за поудобно време на хранење. Оваа единица има меки чаши за да спречи копање. Овој градник со полно фигури е достапен во многу различни големини и ги сместува жените дури 48 F. Можете да ги прилагодите лентите за да добиете вистинско вклопување. Wynette by Valmont со целосна фигура за мајчинство за мека-чаша за медицински сестри, до големината 48 F породилно градник овозможува полесно медицинска сестра. Доаѓа во многу димензии, од 34 до 48 и големини на чаша, високи како F. прилагодливи ленти за попријатно вклопување. Достапно во црна, црна гепард, сива гепард, Хедер Греј или Бела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ