• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Vee Rubber Twin VRM- Серија бели странични гуми

Vee Rubber Twin VRM- Серија бели странични гуми

 
DEN 1288.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Првите 21 '' Бела странична гума за странични модели, прилагодени за модели на турнеи, први 18 '' Бела странична гума за странични страни прилагодени за модели на турнеи, специјално формулирано соединение за да се обезбеди одличен зафат во суво и влажно јавање и продолжена километража, конструкција на странични страни за да се сместат возењето со 2-ти и супериорни Капацитет за носење тежина за поголеми мотоцикли за поместување. Vee Rubber Twin VRM-302 серија бели странични гуми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ