• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Посебна Прилагодена Налепница За Браник-4 4 Декоративна Налепница-Бела Позадина-Фудбал Во Алабама-Темноцрвена, Сива

Посебна Прилагодена Налепница За Браник-4 4 Декоративна Налепница-Бела Позадина-Фудбал Во Алабама-Темноцрвена, Сива

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Distink® Прилагодена Налепница За Браник / Налепница за Автомобил 4 инчи на 4 инчи Целосно печатење во Боја на ламинирана винилна налепница-нема да се олупи или избледи! Повеќеслојна заштита отпечатена со дизајнот по ваш избор! Воздушен Излез Лајфлат лагер овозможува лесна инсталација без воздушни меури. Слика со висока резолуција отпечатена на издржлив винил од 2,4 мил.Ламиниран со 2,4 мил јасен пвц филм за да спречи гребење и избледување. ФУДБАЛ ВО АЛАБАМА-ЦРВЕНА, СИВА-Нарачана Налепница За Браник По Нарачка / Налепница За Автомобил со прикажан дизајн. ПОВЕЌЕСЛОЈНА ЗАШТИТА-Винил За Ослободување На Воздухот со јасна пвц ламиниране. БИДЕТЕ УНИКАТНИ-Специјалниот леплив грб продолжува непречено и лесно се отстранува без неуредни остатоци. ВОДООТПОРЕН-висококвалитетен материјал кој може да издржи речиси секоја временска состојба. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-оваа налепница за браник можете да ја користите За Автомобили, Камиони, Комбиња, Ѕидови, Лаптоп.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ