• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Обединетите ткајачи на Америка вознемирени модерни килими во областа, сиви

Обединетите ткајачи на Америка вознемирени модерни килими во областа, сиви

 
DEN 2400.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Цел за софистицираност и рафинирање со овој луксузен килим. Раскошните детали и хармоничните бои го прават овој килим ремек -дело. Плишан крем со допири од ладни сиви и сложено детален дизајн ќе додаде раскош во декор на вашата соба. Овој килим со поддршка на јута за долготрајна издржливост, стил и елеганција. Дизајнер потресен изглед и чувство со прекрасни мулти бои од слонова коска од бело и светло сива боја. Машина направена од полипропилен и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ