• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каловеј Милс Абингтон Монограм Доормат 30 48

Каловеј Милс Абингтон Монограм Доормат 30 48

 
DEN 1919.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дарежливо преголема големина за да обезбеди поголема покриеност, нашиот зачудувачки монограм со монограм Абингтон комбинира елеганција со трајност и цел. Овој прекрасен изглед е изработен од природен кокос, трајно влакно што природно ги чистат дното на чевлите чисти. Овој доормат ја апсорбира влагата, ја задржува својата форма и нема да се спушти без оглед на сообраќајот. За најдобри резултати, користете во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти. Поддршка на винил за да помогне во спречувањето на движење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ