• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Апстракт, измешана врамена уметност „Бои на денешницата“ од Бета Цицовска Јанг

Трговска марка ликовна уметност Апстракт, измешана врамена уметност „Бои на денешницата“ од Бета Цицовска Јанг

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. 8x10 Giclee Print под акрилик во рамка од дрво од Birch 14. Таа започна да се фотографира во 2005 година кога ја купи својата прва дигитална камера. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Бета е објавена во многу списанија низ целиот свет и нејзината работа е прикажана на ЦД и корици на книги. Бета сака да експериментира со светлина, додека ги крши сите правила на фотографија за да постигне нешто убаво и сонувачко.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ