• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авантуристички сила на сокол на улога на сокол

Авантуристички сила на сокол на улога на сокол

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Надградете го времето на играта на вашето малечко и гледајте ги како се вклучуваат во креативна и имагинативна улога во забавно забавно со сетот на Adventure Force Fool Falcon! Designed for use by kids ages five years and older, this fun and dynamic 14-piece Roleplay Set is all your little one needs to have the time of their life waging battles around the house while acting as brave soldiers or partnering up with friends to embark На сите видови на забавни авантури. Овој сет од 14 парчиња вклучува игра за борба против пиштол со функција за исфрлање куршуми, играјќи фенерче, футрола за пиштол за ременот, 10 школки со куршуми и дополнително списание. Плус, неговиот дизајн што привлекува внимание има живописно зелено и портокалово боење што е сигурно дека е голем хит со вашето дете. Тоа е премија за играње улоги за некоја имагинативна забава! Подгответе го вашето малечко за нивната следна голема мисија и подигнете ја Adventure Force Fool Falcon Realplay денес! Авантуристички сила Falcon Realplay Set, 14 парчиња : Децата можат да се забавуваат водејќи војна против противниците и да се борат против добрата борба за мир, сите од удобноста на домот. Светло зелено и портокалово боење е сигурно дека ќе биде хит кај вашите деца. Сетот со 14 парчиња вклучува игра за борба против пиштол, играч на пиштоли за ременот, дополнително списание и 10 школки за игра. Играјте борбени пиштоли се опремени со реални звучни ефекти и фенерче за одвојување на работа. Play Holder е специјално направен за да го одржи борбениот пиштол и списанието. Сет на улоги е одличен за соло или групно играње. Совршено за имагинативна и креативна игра за вашето малечко. Препорачано за деца на возраст од 5+ години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ