• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дебеер Виста Гејгл со сребрена жица

Дебеер Виста Гејгл со сребрена жица

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Goggle Vista Vista нуди максимална удобност со уникатниот, силиконски дизајн. Мека гума за нос на носот нуди додадена заштита на носот без да се жртвува визија. Лесно-чистата Дебеер Виста Гејгл има систем на визија Tru-VU што го намалува сјајот во линијата на видот. Дебеер Виста Гејгл : Максимален спорт на удобност. Гумениот чувар на носот додава заштита. Системот Tru-VU го намалува сјајот. Лесно за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ