• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на жени и чистење на плакарот за жени

Време на жени и чистење на плакарот за жени

 
DEN 3743.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Преземете го секој терен во овој шик нов пешач, во кој има солиден ѓон ѓон и перничен јака за дополнителна удобност. Ленти за прилагодливост; Мемориска пена за меморија; Човечка постава; Човечки lug ѓон; Висина на вратило од 100мм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ