• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Карат Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Бенд Големина 10

Примарно Злато Карат Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Бенд Големина 10

 
DEN 7439.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува попосебно со овој бенд од бело злато од 10 карати. Оваа лента широка 2,5 мм има шема на работ на ножот за изглед што ја слави љубовта на животот. Со својот удобен дизајн, оваа цврста лента доаѓа во големина на прст 10. Метална Тежина : 2,49 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Нож Работ Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ