• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менување На Капакот На Подлогата Менување На Капакот На Масата Дишење Менување На Маса Ракав За Бебиња Момчиња Девојки

Менување На Капакот На Подлогата Менување На Капакот На Масата Дишење Менување На Маса Ракав За Бебиња Момчиња Девојки

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Лесен за ставање и полетување, удобен за употреба. Карактеристика шик боја и прекрасен дизајн на дезени, лесно одат добро со украси за расадници. Одличен подарок за новите мајки. Практичен и декоративен капак за менување подлога за бебиња момчиња и девојчиња. Карактеристики. - Боја : Сива. - Материјал : Плетена ткаенина. - Големина : 81, 00Х41, 00Х13, 00см/31, 83Х16, 11Х5, 11ин. - Целосно еластичен дизајн за сигурно вклопување, можете да го користите за менување облека за бебиња, пелени итн. - Практичен додаток за повеќето менувачки маси, креветче за бебиња или кревет за лулка. - Оваа подлога за менување е дизајнирана со прекрасна шема, лесно се координира со ќебиња за бебиња, играчки за бебиња и околен декор. - Овој капак за менување на подлогата е безбеден, удобен и дише. Еластичен дизајн, ви дава пријатно искуство со користење. - Неговото снабдување чувствата на допир ќе донесат удобно време за менување пелени за вашите деца. Целосно еластичен дизајн за сигурно вклопување, можете да го користите за менување облека за бебиња, пелени итн. Практичен додаток за повеќето менувачки маси, креветче за бебиња или кревет за лулка. Оваа подлога за менување е дизајнирана со прекрасна шема, лесно се координира со ќебиња за бебиња, играчки за бебиња и околен декор. Овој капак за менување на подлогата е безбеден, удобен и дише. Еластичен дизајн, ви дава пријатно искуство со користење. Неговото снабдување чувствата на допир ќе донесат удобно време за менување пелени за вашите деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ